Aktaşoğlu

Hakkımızda

Aktaşoğlu Bal Gurmesi olarak sizlerle başlayan serüvenimize şimdi hayata değer katan BAŞAKŞEHİR’ de devam etmekteyiz.
Son derece hassas bir sektör olan gıda sektöründe hizmet anlayışımızla fark yaratmaktayız.
Doğallığı her zaman ön planda tutmaktayız. Bal yıllardan beri süre gelen insan doğa ilişkisinin en nadide tezahürüdür. İnsan hayatında toprak gibi su gibi vazgeçilmez bir gıdadır bal.
Biz de bu bilinçle hareket ederek olabilecek en kaliteli balları değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.
Tamamen saf, doğal, organik ve şifa özellikli 40 çeşitten fazla olan ballarımızla Türkiye alışveriş sektöründe balı daha fazla ön plana çıkarmayı amaçlamaktayız.
Doğallığının yanında aromatik ve kalitesiyle de fark yaratan ballarımız piyasada eşine az rastlanır kalitededir.
Coğrafyamızın her bölgesinden en kaliteli balları hijyenik koşulları da koruyarak En az 2 kere TAHLİL ve ANALİZ‘den geçirip satışa hazır hale getiriyoruz.
Piyasada en zor bulunan veya hiç bulunamayan bal çeşitlerini işletmemizde bulabilirsiniz. Hastalıklara karşı doğal kalkan olan balın en şifalı türleri sizi bekliyor. Bizimle yapacağınız alışverişten daima memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.
Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir.
Bal çeşitlerimizin yanı sıra yan ürün olarak değerlendirilebilecek (Karışımlarımız, Arı sütü, Özel polen, Propolis, Polen vs.) satışlarımız da bulunmaktadır. Alternatif tıpta çokça kullanılan şifa deposu bu ürünler tıpkı ballarımız gibi doğal, saf ve organiktir.
Kendimizin ve çocuklarımızın sağlığına ve kişisel gelişimine katkısı olacak bu ürünler hijyenik koşullarda saklanmaktadır. Ballarımızın orijinalliği, lezzeti ve kalitesi piyasa genelinin çok üstündedir.Bulunduğu kalite kategorisine göre fiyatlandırma konusunda oldukça uygundur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Aktaşoğlu Doğal Arı Ürünleri
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz.